Aurora Luxury Parfum STRONG MAN

 • Kraunamos nuotraukos

  Aurora Luxury Parfum STRONG MAN

  2664 su PVM
  3457 Sutaupykite 793
  Į krepšelį 
 • Pristatome Jums kvepalus/ dezinfekantą, praturtintą kokybiškais, prabangiais kvepalais, pagamintais Italijoje. Intensyvūs kvepalų aromatai ilgai išlieka ant odos. Produktas gamybos metu yra kruopščiai ruošiamas Italijoje.

  Kvepalai/ dezinfekantas yra sukurtas alkoholio ir aukščiausios kokybėso kvepalų pagrindu bei praturtintas glicerinu, skirtas higieninei rankų ir odos dezinfekcijai. Produkte yra 75% alkoholio, kuris puikiai naikina virusus, o esantys kvepalai ilgai išlieka ant jūsų rankų. Aurora Luxury Parfume kitaip nei įprasti dezinfekciniai skysčiai ir kvepalai - nesausina ir nedirgina odos, apsaugo ją nuo šerpetojimosi ir skilinėjimo.

  AURORA LUXURY PARFUM maloniai drėkina, atgaivina odą ir pakelia odos tonusą.
  Kvepalai nėra vien tik kvapas. Tai lyg Jūsų vizitinė kortelė, kuri yra nematoma, bet juntama įvaizdžio dalis. Atsižvelgdami į madų tendencijas, kuriame kvapus, kurie reprezentuoja, išsiskiria, kelia nuotaiką ir pasitikėjimą savimi moterims ir vyrams.
  ——————————————————————
  Šis produktas yra lyg kvepalų dulksna, o formulė yra labai tiksli tarp kvepalų, alkoholio, glicerino ir kitų ingredientų, kuri Aurora Luxury Parfum daro išskirtiniu tarp panašių produkų.

  Privalumai:

  1. apsaugo nuo virusų ir bakterijų. Taigi, palietus nešvarius paviršius, turėdami rankinėje šį produktą, galėsite iš karto dezinfekuoti savo rankų odą.
  2. kvepalų koncentratas - tinka kvepinti kūną, bet taipogi dezinfekuoti rankas, nelieka nemalonaus alkoholio kvapo.
  3. produktas yra sukurtas tiksliai, kad nesausintų ir nedirgintų rankų odos.

  (Buteliukas 50 ml. Produktas yra pristatomas su lininio dizaino maišeliu).