Avalynė internetu

 • BATAI SU AULIUKU ODINIAI TONGI 2939 RTX S1 SRC

  Batviršis natūralios, tekstūrinės odos. Pamušalas - antibakterinės tekstilės prakaitą sugeriantis. Batviršio odos sujungimo vietos persiūtos ketursiūle su kontrastiniu intarpu. 

  Kaina 3130 be PVM
  BATAI PUSAULINIAI ODINIAI HERO GDS109 GEARS S3 SRC

  Batviršis natūralios, tekstūrinės odos kombinuotas su Oxford medžiaga. Pamušalas - antibakterinės tekstilės prakaitą sugeriantis. Batviršio odos sujungimo vietos persiūtos dvisiūle. Suvarstymui įpresuota 3 poros kilpelių ir 4 poros užtempimo kabliukų.  

  Kaina 4709 be PVM
  BATAI SU AULIUKU ODINIAI EXPERT LIGHT 89526 RTX S3 SRC

  Batviršis natūralios, tekstūrinės odos. Pamušalas - antibakterinės tekstilės prakaitą sugeriantis. Batviršio odos sujungimo vietos persiūtos dvisiūle. 

  Kaina 5003 be PVM
  BATAI SU AULIUKU SA30045 G-SAFETY S3 SRC CI

  Batviršis natūralios, tekstūrinės odos. Batų pašiltinimas - dirbtinio kailio pamušalas per visą bato vidų. Atšvaitinės detalės batviršio šonuose ir užkulnio srityje. 

  Kaina 4802 be PVM
  BATAI SU AULIUKU FERROUS H/H S3 SRA

  Batviršis iš natūralios odos, kuri atstumia vandenį. Suvarstymui - 4 poros uždarų ir 2 poros atvirų kilpų. 

  Kaina 184  be PVM
  BATAI GUMINIAI PVC TERMINATOR S5 SRC

  Guminių batų viršus iš PVC atsparaus naftos produktams (tepalams, aliejams ir t.t.), nedidelės koncentracijos cheminėms medžiagoms.  

  Kaina 2377 be PVM
  BATAI SU AULIUKU CHELSEA EVOLUTION MID CUT H/H S3 SRC WR ESD, 992

  Batviršis iš naujausios technologijos kvėpuojančios ir vandeniui atsparios medžiagos bei PU sutvirtinimu.Helly Tech® Performance membrana. 

  Kaina 17355 be PVM
  Darbo batai BE-DRY MID S3 (OutDry membrana)

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbo batai BE-DRY MID S3, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų. 

  Kaina 15726 be PVM
  Darbo batai HERMAN S3

  Žieminiai darbo batai STEPO HERMAN S3 apsaugo nuo šalčio ir drėgmės.

  Gilaus rašto padas. Su ekologiško dirbtinio kailio pašiltinimu visame bate. 

  Kaina 5126 be PVM
  Darbo batai PEGASO S3 (lygios odos)

  Žieminiai darbo batai STEPO PEGASO S3 apsaugo nuo šalčio ir drėgmės.

  Gilaus rašto padas. Su ekologiško dirbtinio kailio pašiltinimu visame bate. 

  Kaina 5721 be PVM
  Darbo batai VESUVIUS

  Nepralaidūs vandeniui guminiai batai su pašiltinimu VESUVIUS, užsegami lipdukais. Be apsaugų. Su šviesą atspindinčiomis detalėmis.

  Bato aulas: didelio atsparumo poliamidas apdorotas teflonu, atstumiančiu vandenį. 

  Kaina 5391 be PVM
  Poliuretaniniai batai POLLY X POWER S5 SRC CI

  Darbo batai POLLY X POWER S5 SRC CI iš poliuretano. Pagaminti iš naujoviškų poliuretano junginių, pasižyminčių ypatingu lengvumu ir lankstumu. Atsparūs vandeniui, smūgiams ir slydimui, antistatiniai, izoliuojantys nuo šalčio. Su kompozitine nosele priekyje apsaugai nuo smūgių (200J) užtikrinti. Galimas avalynės pasirinkimas su šilumą izoliuojančiu vidiniu pamušalu (kojine). 

  Kaina 5859 be PVM
  Guminiai batai NEW UNIVERSAL

  Patogūs guminiai batai NEW UNIVERSAL be apsaugų. Batai pagaminti iš unikalios, itin lengvos medžiagos EVA (etil-vinil-acetato polimeras). Medžiaga elastinė ir lanksti, turi padidintas termoizoliacines savybes, atsparūs temperatūrai iki -30°C. Atspari dilimui ir įvarių cheminių medžiagų poveikiui. Turi išimamą pašiltinimą. 

  Kaina 2954 be PVM
  Darbo batai SARDEGNA S3

  Lengvi ir patogūs Italijoje pagaminti darbo batai SARDEGNA S3 pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Savo sudėtyje neturi metalinių detalių. Greito suvarstymo baitraiščių sistema padeda lengvai ir greitai nusiauti batus. 

  Kaina 5391 be PVM
  Darbo batai BISON TOP S3

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbo batai BISON TOP S3, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų. 

  Kaina 13195 be PVM
  Darbo batai BE-UNIFORM TOP S3

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbo batai BE-UNIFORM TOP S3, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų. 

  Kaina 12094 be PVM
  Darbo batai OLIMPO S3

  Lengvi ir patogūs Italijoje pagaminti darbo batai OLIMPO S3 pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Pagaminti iš praktiškos ir lengvai prižiūrimos lygios veidinės odos. 

  Kaina 7265 be PVM
  Darbo batai BE-MIGHTY S3

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbo batai BE-MIGHTY S3, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų. 

  Kaina 12281 be PVM
  Suvirintojų batai SPARKLE S3 HRO

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie suvirintojų batai SPARKLE S3 HRO, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų. 

  Kaina 7859 be PVM
  Suvirintojų batai JASPER S3 SRC

  Patogūs Italijoje pagaminti suvirintojų batai IT-041 pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Savo sudėtyje neturi metalinių detalių. Papildoma odos klostė užsegama lipdukais, kad žiežirbos napatektų į bato vidų. 

  Kaina 5391 be PVM
  Pusbačiai darbui i-ROBOX S3

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbiniai batai i-ROBOX S3, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų. 

  Kaina 9844 be PVM
  Pusbačiai darbui MARATHON S3

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbiniai batai MARATHON S3, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų. 

  Kaina 11063 be PVM
  Pusbačiai darbui RAFTING S3


  Dydis Be PVM Su PVM Kiekis Pirkti

  41
  69,53 Eur 84,13 Eur
  1
  B609 RAFTING S3 brošiūra
  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbiniai batai RAFTING S3, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų.  

  Kaina 10429 be PVM
  Pusbačiai darbui BE-JETTY S3

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbo pusbačiai BE-JETTY S3, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų. 

  Kaina 9281 be PVM
  Pusbačiai darbui OREN S3

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie pusbačiai darbui OREN S3, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų. 

  Kaina 7992 be PVM
  Kaina 7031 be PVM
  Pusbačiai darbui SCUBA S1P

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbiniai batai SCUBA S1P, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų. 

  Kaina 10503 be PVM
  Pusbačiai darbui DARTS S1P

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbiniai batai DARTS S1P, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų. 

  Kaina 11883 be PVM
  Pusbačiai darbui ATTITUDE S1P (moteriški)

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie moteriški darbiniai batai ATTITUDE S1P, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų. 

  Kaina 10687 be PVM
  Pusbačiai darbui B168B S1P

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbiniai batai B168B S1P, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų. 

  Kaina 6492 be PVM
  Pusbačiai darbui TRIBECA S1

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbiniai batai TRIBECA S1, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų. 

  Kaina 6047 be PVM
  Pusbačiai darbui JAGUAR S1P

  Modernaus dizaino lengvi ir patogūs pusbačiai darbui STEPO JAGUAR S1P suvarstomi raišteliais. Dviejų spalvinių tonų. 

  Kaina 4687 be PVM
  Pusbačiai darbui MAGNUS S1P SRC

  Modernaus dizaino lengvi ir patogūs pusbačiai darbui MAGNUS S1P. Suvarstomi raišteliais. Dviejų spalvinių tonų. 

  Kaina 4196 be PVM
  Pusbačiai TEXLINE VIS S1

  Sportinio stiliaus lengvi ir patogūs pusbačiai darbui TEXLINE VIS S1. Pagaminti iš gerai kvėpuojančios tekstilinės medžiagos. Suvarstomi raišteliais. 

  Kaina 5038 be PVM
  Sandalai i-BIT S1P

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbiniai batai i-BIT S1P, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų.
  BASE PROTECTION i-BIT S1P– patogūs darbo batai! 

  Kaina 10383 be PVM
  Sandalai darbui AEROBIC S1P

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbiniai batai AEROBIC S1P, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų.
  BASE PROTECTION AEROBIC S1P– patogūs darbo batai

  Kaina 11883 be PVM
  Sandalai darbui CENTRAL S1P

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbiniai batai CENTRAL S1P, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų.
  BASE PROTECTION CENTRAL S1P – patogūs darbo batai

  Kaina 7641 be PVM
  Sandalai darbui B116 S1P

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbiniai batai B116 S1P, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų.
  BASE PROTECTION B116 S1P – patogūs darbo batai!

  Kaina 8507 be PVM
  Sandalai darbui NEW PUMA S1P

  Modernaus dizaino lengvi ir patogūs sandalai darbui STEPO NEW PUMA S1P užsegami Velcro tipo lipduku. Dviejų spalvinių tonų. 

  Kaina 4921 be PVM
  Sandalai darbui MEMPHIS S1

  Lengvi ir patogūs darbo sandalai MEMPHIS S1 užsegami elastiniais raišteliais. Dviejų spalvinių tonų – juodi su geltonais elementais. 

  Kaina 4570 be PVM
  Batai GRAND WINTER (be apsaugų)

  Žieminiai laisvalaikio ir darbo batai be apsaugų.

  Bato viršus: natūralios, impregnuotos, nepralaidžios vandeniui “Crazy horse” odos 

  Kaina 11530 be PVM
  Guminiai batai WINTER SNOW

  Guminiai Thermo batai darbui ir laisvalaikiui WINTER SNOW su 3M Thinsulate® pašiltinimu. Be apsaugų.

  Bato aulas: iš nailono, impregnuoto PU – atstumiantis drėgmę. Suvarstomas raišteliais.

  Bato apatinė dalis ir padas: TPR (termoplastinė guma) – itin lengvo svorio vandeniui nepralaidi medžiaga pasižymi puikiomis šalčio izoliacinėmis savybėmis, ilgaamžiškumu ir atsparumu slydimui. Termoplastinė guma yra 30% lengvesnė ir ženkliai lankstesnė medžiaga nei PVC. Nekietėja ir nepraranda savo savybių net ir prie -30oC. 

  Kaina 8437 be PVM
  Pusbačiai darbui B105 S1

  BASE PROTECTION gamintojo darbo avalynė, taip pat ir šie darbiniai batai B105 S1, pasižymi ypatingu komfortu, išskirtiniu dizainu ir naujausiomis patentuotomis technologijomis. Jų pagalba išsprendžiamos ir pašalinamos įprastinių darbo batų keliamos problemos – kojų nuovargis, pirštų nuospaudos, pėdų prakaitavimas, nemalonus kvapas ir daugelis kitų.
  BASE PROTECTION B105 S1 – patogūs darbo batai!

  Kaina 6826 be PVM
  Sandalai SAHARA (be apsaugų)

  Lengvi ir patogūs laisvalaikio sandalai SAHARA pagaminti iš verstos odos. Itin daug ventiliacijos angų. Guma užlietas sandalų priekis. 

  Kaina 4875 be PVM
  Darbo batai i-ROBOX TOP S3

  Pamušalas: 3D hi-tech – išgarinantis drėgmę, mažinantis kojos prakaitavimą (plačiau)

  Vidpadis: Dry’n Air – patentuota technologija, kurios dėka oras cirkuliuoja bate ir neleidžia kojai prakaituoti (plačiau)

  Dydžiai: 35-48

  Standartas: EN 20345:2011 

  Kaina 72  be PVM
  Darbo batai FRANKO S3

  Pamušalas: tekstilinis

  Vidpadis: išimamas, antistatiškas

  Dydžiai: 40-47

  Standartas: EN ISO 20345

  Privalumai: Papildomai aplieta apsauginė noselė 

  Kaina 2555 be PVM
  Darbo batai TORO S3

  Pamušalas: tekstilinis

  Vidpadis: išimamas, antistatiškas

  Dydžiai: 40-47

  Standartas: EN ISO 20345

  Privalumai: Papildomai aplieta apsauginė noselė 

  Kaina 30  be PVM
  Darbo batai PIGALLE S3

  Pamušalas: SmellStop 100% antibakterinis – stabdantis nemalonaus kvapo atsiradimą, mažinantis kojos prakaitavimą, išgarinantis drėgmę (plačiau)

  Vidpadis: tekstilinis, išimamas

  Dydžiai: 36-49

  Standartas: EN 20345:2011 

  Kaina 4863 be PVM