Kelnės

 • KELNĖS HI-VIS GELTONOS STRETCH REWELLY

  Kelnės pagamintos iš tampraus 4 krypčių Stretch audinio, kuris pralaidus orui ir atsparus vandeniui. Gaminio sudėtyje yra 90% nailono ir 10% Spandekso, kuris padaro audinį elastingu, skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti, turi padidintą UV atsparumą, kas prailgina gaminio naudojimo laiką. 

  5899 su PVM
  KELNĖS CONS AKER H/H

  Gaminio sudėtis leidžia maksimaliai jausti komfortą ir nestabdo kūno kvėpavimo. Audinio specialus apdirbimas skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti. Canvas tipo audinys yra ypač atsparus trinčiai ir pasižymi geru oro pralaidumu. 

  7899 su PVM
  KELNĖS PILKOS STRETCH REWELLY

  Šiuolaikinio ir sportinio dizaino kelnės pagamintos iš STRETCH audinio, atstumiančio vandenį, kvėpuojančio ir greitai džiūstančio. 

  5199 su PVM
  KELNĖS LIGHT REWELLY

  Gaminys yra iš Canvas audinio – tai ypač tvirtas, atsparus trinčiai ir plyšimui audinys. Šis audinio pynimas prailgina gaminio vartojimo laiką, taip pat, pasižymi labai geru oro pralaidumu. 

  1890 su PVM
  KELNĖS HUGO CANNYGO

  Kelnės pagamintos iš ypač tvirto audinio Canvas, kuris yra ypač atsparus trinčiai ir pasižymi geru oro pralaidumu. Gaminio audinio dauguma sujungimo vietų yra sutvirtintos įtvirčiais. 

  1650 su PVM
  KELNĖS ATLANTA MASCOT

  Gaminio sudėtis (100% medvilnė) leidžia maksimaliai jausti komfortą ir nestabdo kūno kvėpavimo. Audinio specialus apdirbimas skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti. 

  4699 su PVM
  KELNĖS CHELSEA EVOLUTION SERVICE H/H

  Gaminio sudėtis (93% poliamidas, 7% elastanas) iš naujausios kartos 4-pusio STRECH audinio garantuoja judesių laisvę, leidžia maksimaliai jausti komfortą ir nestabdo kūno kvėpavimo. Audinio specialus apdirbimas skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti. 

  10999 su PVM