Kostiumai

 • KOSTIUMAS SU KELNĖM MANCHESTER RAIN SET H/H

  Gaminys iš Helly Tech® vandeniui atsparaus audinio yra skirtas tiems atvejams kai norim turėti pakankamą apsaugą nuo lietaus ir vėjo. 

  Kaina 168  be PVM
  KOSTIUMAS KPE2 REWELLY

  Švarkas - užsegamas aukštos kokybės ir ilgaamžiu „paslėptu“ užtrauktuku. Vidinėje kairėje pusėje - kišenė su užtrauktuku. Puskombinezonis - krūtinės kišenė užsegama aukštos kokybės ir ilgaamžiu užtrauktuku, su gamintojo siūloma vieta įmonės logotipui. Kišenių apačios sutvirtintos dvigubu audiniu. 

  Kaina 7936 be PVM
  KOSTIUMAS ATSPARUS RŪGŠTIMS 412 PROS

  Kostiumas iš drėgmei, rūgštims ir šarmams atsparaus Plavitex Acid audinio su dvigubai sulydytomis hermetiškomis siūlėmis. 

  Kaina 18538 be PVM
  KOSTIUMAS PADIDINTO MATOMUMO NUO LIETAUS ORANŽINIS/TAMSIAI MĖLYNAS

  Gerai matomas drabužių komplektas (švarkas ir kelnės) apsaugantis nuo drėgmės.  

  Kaina 2408 be PVM
  KOSTIUMAS DARBINIS SU PUSKOMBINEZONIU COT/PES SU TEFLONU REWELLY

  Švarkas užsegamas trim paslėptomis sagomis, kurios uždengtos atvartu tvirtinamu dviem metalinėm spaudėm, kurių viena viršuje apykaklės srityje, kita apačioje ties švarko juosmeniu. Puskombinezonis užsegamas paslėptu aukštos kokybės ir ilgaamžiu užtrauktuku. Juosmens šonuose įtvirtintos „paslėptos“ tekstilinės gumos, kurios leis vartotojui jaustis komfortiškai. 

  Kaina 5712 be PVM
  KOSTIUMAS KME2 REWELLY

  Gaminių audinyje yra 60% medvilnės, kuri leis vartotojui komfortiškai jaustis tiek vasarą, tiek žiemą (audinys pralaidus orui, netraukia šalčio žiemą). 

  PRISTATYMO LAIKOTARPIS 2 SAVAITĖS.

  Kaina 4793 be PVM