Puskombinezonai

 • PUSKOMBINEZONIS ŠILTAS REWELLY

  Išorinis audinys – atsparus trinčiai, beveik nesiglamžo, nesugeria drėgmės, todėl greitai džiūsta, medžiaga atspari purvui. 

  Kaina 3704 be PVM
  PUSKOMBINEZONIS ORANŽINIS HI-VIS PAŠILTINTAS SMARTGO CANNYGO

  Gaminys iš OXFORD 600D audinio yra atsparus drėgmei, trinčiai, nekeičia savo savybių esant minusinei temperatūrai. Speciali audinio membrana nepraleidžia drėgmės, tuo pačiu nemažindama oro pralaidumo iš vidaus. 

  Kaina 7991 be PVM
  Puskombinezonis darbui NORWICH, geltonas

  Ryškiaspalvis (II kategorijos) šviesą atspindintis darbo puskombinezonis NORWICH su petnešomis. Petnešų ilgis reguliuojamas, pritaikant rūbą patogesniam naudojimui. Pasiūtas iš atsparaus dilimui 280 g/m2 audinio (35% medvilnės ir 65% poliesterio). Dvigubos siūlės. Dviejų spalvinių tonų – labiausiai besitepančios puskombinezonio dalys (keliai ir klešnės) pasiūtos iš praktiškos t. mėlynos spalvos audinio. Sagomis ir guma reguliuojama juosmens apimtis. Daug patogių lipdukais užsegamų daugiafunkcinių kišenių priekyje, šonuose ir nugaros srityje. Trys horizontalios 3MTM šviesą atspindinčios juostos klešnių srityse. 

  Kaina 4574 be PVM
  Puskombinezonis darbui NORWICH, oranžinis

  Ryškiaspalvis (II kategorijos) šviesą atspindintis darbo puskombinezonis NORWICH su petnešomis. Petnešų ilgis reguliuojamas, pritaikant rūbą patogesniam naudojimui. Pasiūtas iš atsparaus dilimui 280 g/m2 audinio (35% medvilnės ir 65% poliesterio). Dvigubos siūlės. Dviejų spalvinių tonų – labiausiai besitepančios puskombinezonio dalys (keliai ir klešnės) pasiūtos iš praktiškos t. mėlynos spalvos audinio. Sagomis ir guma reguliuojama juosmens apimtis. Daug patogių lipdukais užsegamų daugiafunkcinių kišenių priekyje, šonuose ir nugaros srityje. Trys horizontalios 3MTM šviesą atspindinčios juostos juosmens ir klešnių srityse. 

  Kaina 4574 be PVM
  Puskombinezonis darbui KNOXFIELD


  Medžiaga: 35% medvilnė ir 65% poliesteris

  Gramatūra: 270 g/m2

  Spalva: pilka/ryškiaspalvė geltona  

  Kaina 7125 be PVM
  PUSKOMBINEZONIS OXFORD H/H

  Gaminio audinys (79% medvilnė, 18% poliesteris, 3% elastanas) skalbiant neleidžia jam trauktis ir blukti, padidintas atsparumas UV, taip prailgindamas gaminio vartojimo laiką. Ergonomiška puskombinezonio konstrukcija yra sukurta taip, kad atkartotų natūralius žmogaus judesius. 

  Kaina 13120 be PVM
  PUSKOMBINEZONIS PPE1 REWELLY

  Krūtinės kišenė užsegama aukštos kokybės ir ilgaamžiu užtrauktuku, su gamintojo siūloma vieta įmonės logotipui. Kišenių apačios sutvirtintos dvigubu audiniu.  

  Kaina 4365 be PVM
  PUSKOMBINEZONIS LIGHT REWELLY

  Gaminys yra iš Canvas audinio – tai ypač tvirtas, atsparus trinčiai ir plyšimui audinys. Šis audinio pynimas prailgina gaminio vartojimo laiką, taip pat, pasižymi labai geru oro pralaidumu.  

  Kaina 3432 be PVM
  PUSKOMBINEZONIS PME1 REWELLY

  Krūtinės kišenė užsegama aukštos kokybės ir ilgaamžiu užtrauktuku, su gamintojo siūloma vieta įmonės logotipui. Kišenių apačios sutvirtintos dvigubu audiniu.  

  Kaina 4365 be PVM
  PUSKOMBINEZONIS FARGO CANNYGO

  Pašiltinimas: 220g/m² sinteponas. Pamušalas: 100% poliesteris OXFORD 600D, ženklintas firminiais „cannygo“ logotipais. Užsegimas: aukštos kokybės užtrauktukas.

    Pristatymo terminas 2 savaitės

  Kaina 5102 be PVM