English Russian Lithuanian

FFP2 respiratoriai apsaugo mūsų sveikatą

FFP2 respiratoriai apsaugo mūsų sveikatą

Kaip apsaugoti kvėpavimo takus nuo koronavirusų: keletas patarimų

Ar kaukė gali mus apsaugoti nuo koronaviruso (2019-nCoV)? Pasaulio patirtis naudojant kvėpavimo takų apsaugos priemones FFP2 verčia pateikti teigiamą atsakymą. Tikriausiai taip pat 2019-nCoV atveju ir turint didelę tikimybę mažiau agresyvių koronavirusų, labiau paplitusių Europos šalyse. Pradėdami nuo Pasaulio patirties, mes rekomenduojame tris tinkamus elgesio būdus, kad apsisaugotume nuo šių virusų.

Profilaktinei apsaugai patariama dėvėti vienkartines kaukes, kurių apsaugos lygis bent FFP2. FFP2 filtravimo skydinė dalis yra skirta apsaugoti nuo kietų ir (arba) nelakių skystų dalelių. Norėdami sumažinti viruso plitimą, užsikrėtę žmonės turėtų dėvėti vienkartines kaukes, kurių apsaugos lygis FFP2 arba FFP3. Bendraudami su užkrėstais žmonėmis, mes rekomenduojame vienkartines kaukes, kurių apsaugos lygis siekia bent FFP2.

Paskutinis patarimas, kuris tikrai YRA svarbus, yra tas, kad apsauginis RESPIRATORIUS yra nenaudingas, jei jis neatitinka veido ir nėra tinkamai dėvimas. Todėl dėvėdami kvėpavimo takų apsaugos priemones visada turite įsitikinti, kad jos tinka veidui, kad būtų užtikrintas optimalus sandariklis: perskaitykite naudojimo instrukcijas.

Mūsų parduodami produktai yra sertifikuoti kaip AAP pagal EN 149: 2001 + A1: 2009 klasėse FFP2 ir visiškai atitinka Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) nurodymus - infekcijų prevencijos ir kontrolės rekomendacijos.

respiratoriai yra pažymėti CE ženklu pagal Europos Sąjungos reglamentą (ES) 2016/425 (Asmeninės apsaugos priemonės).

Straipsnių kategorijoje nerasta.

Grįžti
Rašyk
Skambink