Kuo skiriasi medicininė ir civilinė veido kaukės ir kaip patikrinti jų kokybę?

 Tam prireiks 1 kaukės, 1-2 min. laiko, žirklių, žiebtuvėlio ar degtukų.

Vienkartinės veido kaukės, jau antrus metus tapo mūsų aprangos atributas. Apsauginių vienkartinių kaukių įsigyti buvo galima buvo dar prieš COVID-19, tačiau prasidėjus jo sukeltai pandemijai, kaukių poreikis išaugo keliasdešimt kartų, todėl tuo metu 2020 pavasarį rinkoje buvo perkama viskas, kas buvo pasiūlyta panašaus į kaukę. Praėjus tam tikram laikui pradėjome vertinti kokybę ir ieškoti kainos ir kokybės santykio. Kaukės kokybės pirminį patikrinimą galima atlikti tiesiog namuose. 

VIENKARTINĖS MEDICININĖS VEIDO KAUKĖS JŪSŲ SAUGUMUI

Kam naudojamos vienkartinės medicininės  veido kaukės?


Šiomis dienomis, kuomet vyrauja pandemijos baimė, vienkartinės veido kaukės patapo praktiškai mūsų aksesuaru. Be šių prekių negalime užeiti į uždaras įstaigas, prekybos centrus, ar kitas paslaugų teikimo vietas. Mokslininkai teigia, jog kaukių nešiojimas sulėtina virusų, ligų plitimą, yra naudojamos kaip apsauga nuo bakterijų ir įvairių operacijų metu, saugant pacientą nuo pašalinių bakterijų. Svarbus aspektas tai, jog neapsaugo nuo viruso, tačiau neleidžia jam plisti.

Šios kaukės yra populiariausios, dėl savaime suprantamų priežasčių. Jų nereikia prižiūrėti, po naudojimo galima išmesti, bei nedidelė jų kaina. Užsisakyti galima patogiai internetu ir taip sutaupyti pinigų. Atkreipkite dėmesį į tai jog vienkartines veido kaukės skirstomos dar į 2 tipus. Tai yra pirmąjį ir antrąjį. Pirmojo tipo kaukės yra skirtos dėvėti pacientams ligoninėse, o antrojo medicinos specialistams, kadangi jos turi daugiau filtrų. Vistiek iš mūsų pusės rekomenduojame naudoti stipresnes, labiau apsaugančias kitus priemones.