English Russian Lithuanian
 • Respiratorius/veido kaukė KN95 5vnt
 • Respiratorius/veido kaukė KN95 5vnt
 • Respiratorius/veido kaukė KN95 5vnt
 • Respiratorius/veido kaukė KN95 5vnt
 • Respiratorius/veido kaukė KN95 5vnt
Akcija - 78%
NaujienaPopuliari

Prekės kodas: 0007

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €11.75

Respiratorius/veido kaukės KN95

Vieneto kaina 7,00 Eur su PVM.
Pakuotėje yra 5 vnt
Pristatymas per 1-2 d. d., bet neilgiau nei numatyta pristatymo taisyklėse Nr. 1.

AKCIJA 60% NUOLAIDA!

Vienkartinis respiratorius/veido kaukė iš neaustinio audinio yra su aktyvuotos anglies sluoksniu, kuris nedirgina ir nealergizuoja odos.

 • M formos nosies spaustukas
 • 3D forma, tinka beveik bet kokio dydžio / formos veidui, apsaugo 360 °. Trimatė 3D erdvė vėdinimui, patogesnis kvėpavimas.
 • Priimtas elektrostatinis superfiltro elementas gali išfiltruoti ore esančias dulkes, mikrobus ir daleles, užkirsti kelią gripo, kvėpavimo sistemos ir kitų infekcinių ligų plitimui.
 • Vienkartinis respiratoriaus/veido kaukės filtravimo efektyvumas (dulkių pašalinimo greitis) yra didesnis nei 95%, jei ne riebios dalelės yra didesnės nei 0,075 mikronai.
 • Plačiai naudojamas oro uostuose, autobusų stotelėse, prekybos centruose, parkuose, ligoninėse, restoranuose ir kitose perpildytose vietose.
 • Granuliuota kvėpavimo kaukė pagaminta iš medvilnės karštu oru, ištirpinto audinio ir neaustinio audinio, kuris yra nedirginantis ir hipoalerginis. Jo filtravimo efektyvumas (dulkių pašalinimo greitis) yra didesnis nei 95%, o filtro medžiaga yra nekenksminga žmogaus organizmui.

Standartai:

Ne medicininiam vartojimui.

GB 2626-2006 KN95

 

€3.25 €15.00

Vienkartinė antivirusinė burnos kaukė vaikams ir suaugusiems - būkite sveiki ir saugūs dirbdami ir dėvėdami vieną iš mūsų vienkartinių veido kaukių. Laikydami jus atokiau nuo teršalų ir alergenų, taip pat puikiai tinka alergenams naminiams gyvūnėliams.

Puikus respiratorius/veido kaukė keliaujant perpildytais oro uostais, autobusų terminalais, prekybos centrais, parkais ir judriomis miesto gatvėmis

Daugiasluoksnė apsaugos konstrukcija gali veiksmingai užkirsti kelią smulkioms dulkėms, žiedadulkėms, kvapui, PM2,5 ir kt

Prekės gali šiek tiek skirtis nuo pateiktų nuotraukose.  Ne medicininės paskirties. 

Pirkėjas, sudarydamas Sutartį / teikdamas Užsakymą, pareiškia ir patvirtina, kad jis supranta, jog parduodamos Prekės nėra medicininės paskirties, neatitinka medicininiam ar kariniam inventoriui ir apsaugos priemonėms taikomų reikalavimų, yra skirtos neprofesionaliam asmens sveikatos saugojimui bei dėl savo savybių negarantuoja ir negali garantuoti jas dėvinčio asmens visiškos apsaugos nuo bet kokių susirgimų, žalos sveikatai, virusinių ar bakterinių infekcijų (įskaitant, bet neapsiribojant, COVID-19) patekimo į žmogaus organizmą. Ryšium su tuo, Pardavėjas taip pat neprisiima jokios atsakomybės už bet kokius asmenų, dėvėjusių pagal šią Sutartį parduotas Prekes, susirgimus. Prekės savo esme yra vienakartinio naudojimo. 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink