English Russian Lithuanian
  • Vienkartinis apsauginis chalatas
  • Vienkartinis apsauginis chalatas
  • Vienkartinis apsauginis chalatas
  • Vienkartinis apsauginis chalatas

Prekės kodas: 0061b

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

ESMINIAI SVEIKATOS APSAUGOS IR SAUGOS REIKALAVIMAI Projektuojant ir gaminant vienkartinį chalatą buvo atsižvelgiama į išaugusį vienkartinių asmens apsaugos priemonių poreikį, techninės pažangos lygį ir esamą praktiką, taip pat į techninius ir ekonominius aspektus, atitinkančius sveikatos apsaugos ir saugos užtikrinimą. Naudojimo metu į judantį įtaisą galintys įstrigti vienkartinio chalato raišteliai yra suprojektuoti ir pagamini taip, kad suplyštų ir taip būtų išvengta pavojaus vartotojui. Vienkartinį chalatą galima naudoti maisto pramonėje, medicinoje, laboratorijose ir kitur,

BENDRIEJI REIKALAVIMAI Vienkartinis chalatas skirtas naudoti dėl higieninių reikalavimų. Taip pat skirtas medicinos personalui kaip papildoma apsauga nuo drėgnų procedūrų, tokių kaip vaistų paruošimas, paciento apžiūra, paciento maitinimas. Chalatas suprojektuotas ir pagamintas taip, kad numatytomis jo naudojimo pagal paskirtį sąlygomis naudotojas galėtų įprastai vykdyti savo veiklą ir jam būtų suteikiama tinkama apsauga (1 apsaugos lygis). Chalatas pagamintas iš neaustinio pluošto (tankis 15-50 g / m²)- 100% polipropileno, kuris 100% perdirbamas ir nekenksmingas aplinkai. Medžiaga pasižymi geromis oro pralaidumo savybėmis, turi skysčiams atsparias savybes, yra saugi naudoti ir nekenkia vartotojų sveikatai. Chalatas neturi paviršiaus nelygumų, aštrių briaunų bei smailumų ar panašių trūkumų, galinčių vartotoją pernelyg dirginti ar sužeisti. Chalato naudojimas nesukelia veiksmų, kurie gali kelti pavojų naudotojui. Chalatas suprojektuotas ir pagamintas taip, kad leistų nevaržomai atlikti reikiamus veiksmus, pasirinkti laikyseną ir jausti aplinką. Jis lengvai prisitaiko prie naudotojo kūno sudėjimo ir laikosi tiek, kiek numatyta chalatą naudoti. Chalatas yra tvirtas, ypač lengvas bet veiksmingumas dėl to nėra sumažėjęs. Chalatas ir jo siūlės yra tvirtos, velkantis neplyšta. Chalatas yra su ilgomis rankovėmis, rankogaliai su gumytėmis arba elastiniu trikotažu, priglundantys prie riešo. Chalatas tvirtinamas nugarinėje dalyje su raišteliais (kaklas kantuojamas kantu, kuris pereina į surišimą nugaros pusėje) arba su velkro juostele. Turi juosmenį juosiantį raištelį, kurio ilgis 2,00- 4,00 m (parenkama pagal užsakovo pageidavimus). Medžiagos tankis (15-50 g/ m²) ir chalato ilgis (125cm-170cm) parenkamas pagal užsakovo pageidavimus. Chalatą rekomenduojama laikyti sausoje, vėdinamoje patalpoje. Tinkamai laikomas galioja 5 metus.

GAMYBOS VIDAUS KONTROLĖ Gamintojas vykdydamas gamybos vidaus kontrolę užtikrina bei, prisiimdamas individualią atsakomybę, pareiškia, kad vienkartinis chalatas atitinka taikytinus šio reglamento reikalavimus. Gamintojas imasi visų priemonių, būtinų, kad gamybos proceso ir jo stebėsenos metu būtų užtikrinta gaminamo chalato atitiktis techniniams dokumentams ir taikytiniems šio reglamento reikalavimams- atsitiktiniu būdu vizualiai yra reguliariai tikrinami chalato parametrų atitikimai numatytiems techniniuose dokumentuose. Projektuojant ir gaminant gaminį remtasi 2016 m. Kovo 9 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/425 dėl asmeninių apsaugos priemonių (AAP reglamentas). Bei vertinant AAP 1 klasės gaminių saugos aspektus, taikomi šie suderinti standartai: LST EN 14126 + AC: 2005 Apsauginė apranga. Apsauginės aprangos nuo infekcinių agentų charakteristikų reikalavimai ir bandymų metodai.

€11.80
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink