English Russian Lithuanian
  • Vienkartinis kombinezonas
  • Vienkartinis kombinezonas
  • Vienkartinis kombinezonas
  • Vienkartinis kombinezonas

Prekės kodas: 00683

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Prekiu pristatymo terminas 7 darbo dienos 

ESMINIAI SVEIKATOS APSAUGOS IR SAUGOS REIKALAVIMAI Projektuojant ir gaminant vienkartinį kombinezoną buvo atsižvelgiama į išaugusį vienkartinių asmens apsaugos priemonių poreikį, techninės pažangos lygį ir esamą praktiką, taip pat į techninius ir ekonominius aspektus, atitinkančius sveikatos apsaugos ir saugos užtikrinimą. Vienkartinį kombinezoną galima naudoti maisto pramonėje, medicinoje, laboratorijose ir kitur. Jis skirtas individualiai asmens apsaugai.

BENDRIEJI REIKALAVIMAI Vienkartinis kombinezonas skirtas naudoti dėl higieninių reikalavimų. Taip pat skirtas medicinos personalui kaip papildoma apsauga nuo drėgnų procedūrų, tokių kaip vaistų paruošimas, paciento apžiūra, paciento maitinimas. Gaminys suprojektuotas ir pagamintas taip, kad numatytomis jo naudojimo pagal paskirtį sąlygomis naudotojas galėtų įprastai vykdyti savo veiklą ir jam būtų suteikiama tinkama apsauga (1 apsaugos lygis). Gaminys pagamintas iš neaustinio pluošto (tankis 15-50 g / m²)- 100% polipropileno, kuris 100% perdirbamas ir nekenksmingas aplinkai. Medžiaga pasižymi geromis oro pralaidumo savybėmis, turi skysčiui atsparias savybes yra saugi naudoti ir nekenkia vartotojų sveikatai. Gaminys neturi paviršiaus nelygumų, aštrių briaunų bei smailumų ar panašių trūkumų, galinčių vartotoją pernelyg dirginti ar sužeisti. Gaminio naudojimas nesukelia veiksmų, kurie gali kelti pavojų naudotojui. Gaminys suprojektuotas ir pagamintas taip, kad leistų nevaržomai atlikti reikiamus veiksmus, pasirinkti laikyseną ir jausti aplinką. Jis lengvai prisitaiko prie naudotojo kūno sudėjimo ir laikosi tiek, kiek numatyta gaminį naudoti. Gaminys yra tvirtas, ypač lengvas bet veiksmingumas dėl to nėra sumažėjęs. Kombinezonas ir jo siūlės yra tvirtos, velkantis neplyšta. Kombinezonas turi gobtuvą, apsiūtą elastine gumele, todėl sandariai apgaubia veidą bei suderinamas su kvėpavimo apsaugos priemonėmis. Kombinezonas yra su ilgomis rankovėmis, rankogaliai ir kelnių apačia su gumytėmis arba elastiniu trikotažu, priglundantys prie kūno. Rankovė turi kilpą, palaikančią rankovę. Kombinezonas sandariai nuo pilvo apačios iki kaklo užtraukiamas užtrauktuku, paslėptu po atlapu. Turi elastinę gumelę juosmens srityje. Gaminį rekomenduojama laikyti sausoje, vėdinamoje patalpoje. Tinkamai laikomas galioja 5 metus.

GAMYBOS VIDAUS KONTROLĖ Gamintojas vykdydamas gamybos vidaus kontrolę užtikrina bei, prisiimdamas individualią atsakomybę, pareiškia, kad vienkartinis kombinezonas atitinka taikytinus šio reglamento reikalavimus. Gamintojas imasi visų priemonių, būtinų, kad gamybos proceso ir jo stebėsenos metu būtų užtikrinta gaminamo kombinezono atitiktis techniniams dokumentams ir taikytiniems šio reglamento reikalavimams- atsitiktiniu būdu vizualiai yra reguliariai tikrinami kombinezono parametrų atitikimai numatytiems techniniuose dokumentuose. Projektuojant ir gaminant gaminį remtasi 2016 m. Kovo 9 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/425 dėl asmeninių apsaugos priemonių (AAP reglamentas). Bei vertinant AAP 1 klasės gaminių saugos aspektus, taikomi šie suderinti standartai: LST EN 14126 + AC: 2005 Apsauginė apranga. Apsauginės aprangos nuo infekcinių agentų charakteristikų reikalavimai ir bandymų metodai.

€11.80
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink